Ile kosztuje bilet autobusowy z Krakowa do Zakopanego? Cena

Wielu turystów przybywających do Krakowa chce wybrać się, chociaż na jeden dzień, do Zakopanego i zastanawia się ile kosztuje bilet z Krakowa do Zakopanego. Ile kosztuje bilet autobusowy do Zakopanego? Jaka jest cena biletu z Krakowa do Zakopanego jeśli chodzi o przejazd autobusem? Sprawdźmy cennik.

Przejazd autobusem z Krakowa do Zakopanego nie jest przesadnie skomplikowaną operacją logistyczną. Do Zakopanego z Krakowa każdego dnia odjeżdża bardzo wiele autobusów różnych przewoźników, a także mniejsze busy. Ile kosztuje bilet z Krakowa do Zakopanego w autobusie?

Cena biletu autobusowego z Krakowa do Zakopanego w zależności od wybranego przewoźnika to w granicach 29 złotych niezależnie od tego czy wybierzemy się w podróż autobusem większej czy mniejszej firmy.

Nieco tańsze bilety autobusowe na trasie z Krakowa do Zakopanego być może uda się zakupić korzystając z promocji różnych większych przewoźników. Cena biletu z Krakowa do Zakopanego podana powyżej pochodzi z końca wakacji w 2023 roku.

W 2024 roku aktualna cena biletu autobusowego z Krakowa do Zakopanego może być już nieco wyższa. Może być też niższa ale jednak prawdopodobieństwo wzrostu ceny jest wyższe niż jej spadku. Aktualne cena zawsze dostępne są na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych przewoźników.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet na autobus z Krakowa do Zakopanego? Cena biletu do Zakopanego zakupionego w kasie dworca autobusowego w Krakowie wynosi 29 złotych.

Polecamy również: