Bus Kraków Zakopane cena. Cena biletu do Zakopanego

Przejazd autobusem lub busem z Krakowa do Zakopanego to jedna z najbardziej popularnych form dojazdu dla osób, które nie mają swojego samochodu. Wielu podróżnych zastanawia się ile kosztuje bilet z Krakowa do Zakopanego busem i ile kosztuje bilet z Zakopanego do Krakowa autobusem. Jakie są ceny biletów z Krakowa do Zakopanego? Ile kosztuje bilet?

Przejazd busem z centrum Krakowa do Zakopanego nie trwa zbyt długo więc jest popularnym sposobem dojazdu. Ile to kosztuje?

Cena biletu Kraków Zakopane na busa czy autobus zależy oczywiście od tego jakiego przewoźnika wybierzemy. Mniejsze busy mogą być nieznacznie tańsze od dużych przewoźników, ale nie jest to regułą. Ile to kosztuje?

Niektóre kursy autobusów Flixbus w kierunku Zakopanego z centrum Krakowa kosztują w granicach 32 złotych za bilet, niektóre kosztują 35 złotych czy 40 złotych, a są też takie za 70 zł, których zakup jest nieopłacalny bo są drogie.

Busy mniejszych przedsiębiorstw takich jak na przykład Szwagropol czy mniejszych busiarzy z MDA w Krakowie do Zakopanego kosztują po 29 złotych za bilet normalny. Warto zauważyć, że dziwnym przypadkiem taka sama cena obowiązuje u wielu różnych przewoźników jadących z Krakowa do Zakopanego.

Podsumowanie: ile kosztuje przejazd busem z Krakowa do Zakopanego? Najtańsze bilety w 2023 roku da się kupić za 29 złotych. Cena w drugą stronę czyli na busa Zakopane Kraków zamyka się w podobnej kwocie.

Polecamy również: