Cennik koni dorożek na Morskie Oko. Cennik koni

Przejazd fasiągiem czyli zaprzęgiem konnym nad Morskie Oko jest jedną z największych atrakcji w Tatrach. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje przejazd fasiągiem nad Morskie Oko. Ile kosztuje dorożka nad Morskie Oko? Jaka jest cena biletu na wjazd i zjazd? Jaki jest cennik koni nad Morskie Oko? Sprawdźmy ceny biletów koni nad Morskie Oko.

Ile kosztuje przejazd nad Morskie Oko? Ile kosztuje fasiąg i jaka jest cena biletów? Oficjalnego cennika przejazdów dorożką nad Morskie Oko nie ma ponieważ ceny są elastyczne i zależą na przykład od tego ile chętnych osób jedzie dorożką.

W przybliżeniu można jednak przyjąć, że przejazd w kierunku Morskiego Oka to koszt około 70 złotych, a zjazd kosztuje około 50 złotych. Ceny można próbować negocjować ale to zadanie tylko dla naprawdę wytrwałych negocjatorów.

Jaki jest rozkład jazdy dorożek nad Morskie Oko? Nie ma takiego rozkładu. Pierwszy przejazd w wakacje rusza około 7:30, a poza sezonem około 9:30 i rusza gdy zbierze się pełen komplet chętnych.

Do której jeżdżą dorożki czyli fasiągi nad Morskie Oko? W sezonie od czerwca do sierpnia pojazdy mogą jechać drogą do 21:00, we wrześniu do 20:00, w październiku do 18:30, a w listopadzie, grudniu, styczniu i lutym do 17, a w marcu do 18, a w maju i kwietniu do 20:00.

Podsumowanie: jaki jest cennik koni nad Morskie Oko? Trzeba przygotować się na ceny w granicach 70 zł za wjazd i 50 zł za wjazd. Tutaj dowiecie się ile trwa przejazd a ile wejście pieszo nad Morskie Oko.

Polecamy również: