Czy w Zakopanem jest aquapark? Czy jest jest park wodny?

Aquaparki to ciekawa rozrywka dla wielu turystów. Wpradzie Zakopane kojarzy się bardziej z chodzeniem po górach niż z wypoczynkiem nad wodą to wielu turystów zastanawia się czy w Zakopanem jest aquapark. Czy są baseny w Zakopanem? Czy jest jakiś park wodnych atrakcji? Sprawdźmy to!

Czy w Zakopanem jest aquapark? Czy są baseny? Jeśli zastawialiście się nad tym czy jest gdzie kąpać się w Zakopanem to odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak.

W Zakopanem i jego bezpośredniej okolicy jest kilka kompleksów basenów i aquaparków. W samym Zakopanem są termy takie jak Termy Zakopane, Kąpielisko Szymoszkowa, a niedaleko od Zakopanego Termy Szaflary i Termy Gorący Potok w Szaflarach, Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej, Termy Bania w Białce Tatrzańskiej czy też Termy Chochołowskie położone w Witówie, a także wiele kompleksów termalnych po słowackiej stronie granicy.

W Zakopanem jest też aquapark o nazwie Aquapark Zakopane oraz bardzo tania pływalnia COS OPO.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest aquapark i atrakcje wodne? Tak, w Zakopanem jest co najmniej kilka miejsc w których są baseny i można się kąpać.

Polecamy również: