Czy w Zakopanem jest Biedronka? Gdzie Biedronka Zakopane?

Czy w Zakopanem jest sklep Biedronka? To pytanie nurtuje wielu mieszkańców i turystów odwiedzających to malownicze miasto w polskich Tatrach. Biedronka, popularna sieć tanich sklepów dyskontowych, cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Gdzie jest Biedronka w Zakopanem? Jakie są godziny otwarcia Biedronki w Zakopanem?

Czy znajdziemy także sklepy Biedronka w Zakopanem? Odpowiedź brzmi: tak! Biedronka, należąca do spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska, posiada swoje placówki również w Zakopanem.

Adresy sklepów Biedronka w Zakopanem to ul. Jagiellońska 18c, Nowotarska 35, Aleja 3 Maja oraz ul. Piłsudskiego 20a. Znajdują się one w różnych częściach miasta, zapewniając wygodny dostęp do zakupów dla mieszkańców Zakopanego i licznych turystów odwiedzających miasto.

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w Zakopanem są nieco dłuższe niż w wielu innych miejscach w Polsce. W sezonie, kiedy miasto tętni życiem i liczni turyści odwiedzają Zakopane, niektóre sklepy Biedronka w Zakopanem (a dokładnie 3 z 4) otwierają się już o godzinie 5:00 rano, umożliwiając wcześniejsze zrobienie zakupów na przykład przed wyjściem w góry.

Biedronki w Zakopanem zamykają się zwykle późnym wieczorem o godzinie 23:30. Oczywiście godziny otwarcia sklepów w Zakopanem mogą się w każdej chwili zmienić więc po zawsze aktualne informacje najlepiej odwiedzić oficjalną stronę internetową sieci Biedronka.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest Biedronka? W Zakopanem znajdują się sklepy Biedronka, które oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Adresy tych placówek to ul. Jagiellońska 18c, Nowotarska 35, Aleja 3 Maja oraz ul. Piłsudskiego 20a. Godziny otwarcia sklepów Biedronka w Zakopanem są dostosowane do potrzeb mieszkańców i turystów, umożliwiając wcześniejsze i późniejsze zakupy.

Polecamy również: