Czy w Zakopanem jest czerwona ulica? Czy jest czerwona dzielnica?

Wielu podróżujących do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest czerwona ulica. Czy jest dzielnica Czerwonych Latarni w Zakopanem? Gdzie jest ulica czerwonych latarni w Zakopanem? Czy istnieje miejsce przygotowane przede wszystkim pod atrakcje dla starszych turystów odwiedzających miejscowość? Sprawdźmy to!

Czy w Zakopanem jest dzielnica czerwonych latarni? Jako takiej czerwonej dzielnicy przypominającej taką jak ta znana na przykład z Amsterdamu lub innych miast Holandii w Zakopanem nie znajdziemy. Niegdyś istniała w Zakopanem czerwona ulica położona w centrum ul. Andrzeja Galicy, która za sprawą niektórych klubów pojawiała się w lokalnych mediach.

Dziś już sytuacja wygląda nieco inaczej chociaż nie można powiedzieć, że nocnych klubów w Zakopanem nie ma. Są, większość znajduje się w centrum i każdy uważny turysta spacerujący po mieście z łatwością do nich trafi.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest dzielnica czerwonych latarni? Czy jest czerwona ulica w Zakopanem? Nie, w Zakopanem nie ma konkretnego miejsca skupiającego lokale rozrywkowe dla dorosłej klienteli ale przykładając nieco uwagi podczas spacerów po mieście da się takie miejsca znaleźć pod Tatrami znaleźć chociaż nie jest to łatwe.

Polecamy również: