Czy w Zakopanem jest galeria handlowa? Cz są galerie?

Zakopane to miejscowość odwiedzana przez dziesiątki tysięcy turystów. Wiele osób planujących wyjazd do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest galeria handlowa. Czy w Zakopanem są duże centra handlowe? Czy jest galeria? Sprawdźmy to!

Czy w Zakopanem można spodziewać się galerii handlowej? Jeśli szukamy galerii handlowej przypominającej takie miejsca jak Złote Tarasy w Warszawie czy Galeria Krakowska położona w znajdującym się niedaleko Zakopanego Krakowie to odpowiedź brzmi: nie. W Zakopanem nie ma galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia przypominającej duże galerie handlowe znane z innych miast. Nie znaczy to jednak, że nie ma tu centrów handlowych.

W Zakopanem nie ma dużej galerii handlowej ale są mniejsze placówki takie jak na przykład centrum handlowe Krupówki 40. Centrum nie jest tak duże jak galeria handlowa ale zapewnia dostęp do wielu popularnych sklepów w tym nawet tych z nieco wyższej półki.

Wiele sieciówek w Zakopanem ma też wolnostojące butki położone w centrum miejscowości. Wśród nich można wymienić na przykład outlet Tk Maxx czy też sklepy odzieżowe tanich sieciówek takich jak na przykład Sinsay czy Reserved.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest galeria handlowa? Galerii handlowej nie ma ale jest mniejsze centrum handlowe znajdujące się w centrum przy Krupówkach.

Polecamy również: