Czy w Zakopanem jest Pizza Hut? Gdzie najbliższa Pizza Hut?

Pizza Hut, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci restauracji serwujących pizzę na całym świecie. Wiele osób jadących do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest Pizza Hut? Czy jest pizzeria Pizza Hut w Zakopanem? Gdzie jest najbliższa Pizza Hut koło Zakopanego?

Wiele osób, które odwiedzały Zakopane w przeszłości, może pamiętać, że w tym urokliwym mieście górskim, w niewielkiej odległości od centrum, istniała pizzeria sieci Pizza Hut. Czy nadal działa? Niestety, dla fanów Pizza Hut nie mamy dobrych wiadomości.

Obecnie w sezonie turystycznym 2023 nie ma już takiego lokalu w Zakopanem. Mimo że Zakopane jest popularnym miejscem turystycznym, w którym znajduje się wiele restauracji i punktów gastronomicznych, Pizza Hut nie ma tu swojej restauracji.

Jeśli jednak nie możemy się obejść bez ulubionej pizzy z Pizza Hut, istnieje możliwość znalezienia najbliższego lokalu tej sieci w okolicy Zakopanego. Najbliższa Pizza Hut w okolicy Zakopanego znajduje się przy ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 11 w Centrum Handlowym Gołąbkowice w Nowym Targu. Warto jednak pamiętać, że Nowy Sącz znajduje się około 100 kilometrów od Zakopanego, jest to więc spory kawałek drogi.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest Pizza Hut? W momencie publikacji tego wpisu w wakacje 2023 roku w Zakopanem nie ma restauracji Pizza Hut.

Polecamy również: