Termy AquaCity Poprad cennik. Ile kosztuje wstęp na termy?

Termy AquaCity Poprad na Słowacji to jedne z ciekawszych term położonych niedaleko polskiej granicy. Wielu turystów z Polski zastanawia się jaki jest cennik term Aquacity Poprad. Ile kosztuje wstęp na termy? Po ile są bilety na teren słowackiego parku wodnego?

Park wodny AquaCity Poprad nie należy do najdroższych ale nie jest też najtańszy. Ile kosztuje wstęp? Wszystko zależy od tego w jaki sposób dokonamy biletu. Bilety kupione online w internecie są tańsze.

Normalny bilet na 3 godziny to koszt 24 EUR w kasie, 21 EUR przy zakupie online, a ulgowy to koszt 20 EUR przy zakupie w kasie i 17 EUR przy zakupie online.

Wstęp na cały dzień to koszt odpowiednio 28 i 25 EUR za normalny i 24 oraz 21 EUR za bilet ulgowy. Dopłaty za Centrum Wellness to koszt +15 EUR od osoby.

Woda w Aquaparku AquaCity Poprad ma od 28 do nawet 38 stopni Celsjusza. Ceny z cennika podane powyżej pochodzą z cennika dostępnego na oficjalnej stronie term w połowie 2023 roku. W późniejszym terminie ceny mogą być wyższe więc zawsze warto zweryfikować ich aktualność na oficjalnej stronie internetowej basenów.

Polecamy również: