Dolina Chochołowska cennik, Ile kosztuje wstęp? Bilety

Dolina Chochołowska jest jednym z najbardziej popularnych celów pieszych wędrówek w Tatrach i to nie tylko za sprawą kwitnących tu krokusów. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp do Doliny Chochołowskiej. Jaki jest cennik biletów na krokusy w Tatrach? Po ile bilety do Doliny Chochołowskiej? Jaki cennik Dolina Chochołowska? Sprawdźmy ceny!

Dolina Chochołowska to najbardziej popularna dolina po polskiej stronie Tatr. Każdego roku ściągają do niej tysiące turystów by zobaczyć kwitnące wiosną krokusy. Dolina jest też celem wędrówek latem czy zimą. Ile kosztuje wstęp? Jaki jest cennik biletów?

Wejście do Doliny Chochołowskiej samo w sobie nie jest płatne ale płatny jest wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Cena biletu obejmującego wejście do Doliny Chochołowskiej i pozostałe obszary parku narodowego to koszt 9 złotych za bilet normalny. Bilet ulgowy kosztuje 4,50 zł. Da się też kupić bilety na wejście na kilka dni, które bardziej się opłacają.

Podsumowanie: ile kosztuje wstęp do Doliny Chochołowskiej? Jaki jest cennik biletów? Samo w sobie wejście do doliny nie jest płatne ale płatne jest wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego w cenie 9 zł za bilet normalny.

Polecamy również: