Dolina Chochołowska gdzie zaparkować. Gdzie jest parking?

Dolina Chochołowska jest jednym z najsłynniejszych miejsc w polskich Tatrach odwiedzanych przez tysiące turystów. Wiele osób zastanawia się gdzie najlepiej zaparkować idąc do Doliny Chochołowskiej. Gdzie jest parking przy Dolinie Chochołowskiej? Gdzie są parkingi? Gdzie najlepiej zaparkować? Gdzie jest najbliższy parking?

Do Doliny Chochołowskiej, podobnie jak nad Morskie Oko, nie da się wjechać samochodem. By się tu dostać trzeba zostawić samochód dużo wcześniej. Gdzie najlepiej i najbliżej?

Parkingi najbliżej Doliny Chochołowskiej znajdują się na Siwej Polanie. W okolicy jest kilka parkingów i żaden nie płaci nam za promocję, żadnego więc nie polecamy. Tutaj dowiecie się ile kosztuje parking przy Dolinie Chochołowskiej.

Niektórzy turyści, zważając na fakt tego że i tak płacą za parking w Zakopanem, decydują się na dojazd busem do Doliny Chochołowskiej. Tutaj dowiecie się ile kosztuje dojazd do Doliny Chochołowskiej.

Podsumowanie: gdzie jest parking najbliżej Doliny Chochołowskiej? Parkingi przy szlaku do Doliny Chochołowskiej znajdują się przy Siwej Polanie.

Polecamy również: