Dolina Chochołowska wjazd rowerem cennik. Ile kosztuje?

W okolice Zakopanego i w Tatry każdego roku wybiera się również wielu cyklistów dla których ciekawym celem wycieczek jest Dolina Chochołowska do której można wjechać rowerem. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wjazd do Doliny Chochołowskiej. Jaki jest cennik wjazdu rowerem do Doliny Chochołowskiej? Sprawdźmy to!

Dolina Chochołowska jest jednym z niewielu miejsc w Tatrach w których bezpiecznie można poruszać się rowerem. Trasa jest udostępniona dla cyklistów ale za wjazd do samej Doliny Chochołowskiej pobierana jest opłata ustalona przez Wspólnotę Ośmiu Wsi. Ile to kosztuje? Jaki jest cennik wjazdu?

Ile trzeba zapłacić za wjazd rowerem do Doliny Chochołowskiej? Cena wjazdu dla rowerów została ustalona na poziomie 8 złotych od osoby. Cena z cennika pochodzi z cennika dostępnego na oficjalnej stronie TPN w połowie 2023 roku. W terminie późniejszym cena ta może być już wyższa (może też być niższa ale na to byśmy nie liczyli) dlatego przed rowerową eskapadą do Doliny Chochołowskiej warto sprawdzić na oficjalnej stronie czy cena wciąż jest aktualna.

Podsumowanie: ile kosztuje wjazd do Doliny Chochołowskiej na rowerze? Cena to 8 zł od osoby.

Polecamy również: