Dwór w Stryszowie cennik. Ile kosztuje zwiedzanie? Godziny otwarcia!

Dwór w Stryszowie to niewielka atrakcja dla osób jadących w kierunku polskich gór. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie dworu w Stryszowie i cennik? Jaki jest cennik biletu? Po ile jest wstęp i jakie są godziny otwarcia? Sprawdźmy to!

Dwór w Stryszowie to niewielka atrakcja położona w małej wsi w województwie Małopolskim. W dworze działa Oddział Zamku Królewskiego na Wawelu. Ile kosztuje zwiedzanie?

Wstęp na zwiedzanie dworu w Stryszowie na bilecie normalnym w cenniku kosztuje 5 złotych, a ulgowy 2 złote. Oprowadzanie z przewodnikiem to koszt 10 zł, a bilet na wystawę czasową to koszt 5 zł.

Obowiązują tu bilety na wystawę stałą i czasową w cenie 15 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy lub 20 zł za bilet normalny i 12 zł za ulgowy z oprowadzaniem.

Podsumowanie: ile kosztuje wstęp do Dworu w Stryszowie? Najtańszy bilet normalny na samą tylko wystawę stałą to koszt 5 zł.

Muzeum w Stryszowie czynne jest od wtorku do piątku od 9 do 16:00, a w święta soboty i niedziele od 9 do 17:00. Ostatnie wejście na 30 minut przed zamknięciem. Oczywiście ceny i godziny mogą się zmienić więc warto zawsze weryfikować je na oficjalnej stronie dworu.

Polecamy również: