Gdzie jest napis Zakopane. Gdzie park z napisem Zakopane?

W Zakopanem wiele jest niezwykle charakterystycznych miejsc ale jednym z najczęściej odwiedzanych z nich jest po prostu napis Zakopane. Wiele osób jadących po raz pierwszy raz do Zakopanego zastanawia się gdzie jest znany z wielu zdjęć napis Zakopane. Gdzie jest napis Zakopane? W którym parku jest napis Zakopane? Jaki jest jego adres? Sprawdźmy to!

Napis Zakopane zbudowanych z liter charakteryzowanych na wyjątkowo zakopiański styl jest jedną z częściej fotografowanych darmowych atrakcji w Zakopanem. Gdzie znajduje się świecący napis Zakopane?

Napis Zakopane znajduje się na tak zwanej Równi Krupowej. Rówień Krupowa to park, a właściwie płaska łąka, położona niedaleko od centrum Zakopanego. Gdzie dokładnie?

Słynny świecący napis Zakopane znajduje się w części Górna Rówień Krupowa od strony ul Tadeusza Kościuszki. By tu trafić najprościej wpisać w nawigacji po prostu świecący napis Zakopane lub udać się pod adres Tadeusza Kościuszki 14 i przejść przez przejście dla pieszych by znaleźć napis.

Napis Zakopane w Zakopanem jest oczywiście dostępny całą dobę, a do jego zdecydowanych zalet można zaliczyć znajdujący się za nim widok oraz to, że jest podświetlany.

Polecamy również: