Gdzie w Zakopanem jest McDonalds? Czy 24h?

Nie każdy preferuje tradycyjne dania kuchni podhalańskiej dlatego wielu turystów odwiedzających Zakopane zastanawia się, czy w mieście znajduje się restauracja McDonald’s. Czy istnieje popularny lokal McDonald’s w Zakopanem? Czy są tam restauracje sieci McDonald’s? Czy są restauracje McDonald’s czynne przez całą dobę w Zakopanem? Przekonajmy się!

McDonald’s to dla wielu osób wybór jedzenia podczas podróży. Klienci mają pewność, że menu i jakość posiłków będą takie same, jak w innych restauracjach popularnej sieci znajdującej się w całej Polsce. Czy w Zakopanem jest restauracja McDonald’s?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywiście twierdząca! Gdzie znajduje się lokale McDonald’s w Zakopanem? Restauracja tej popularnej sieci usytuowana jest na głównej turystycznej ulicy – Krupówkach. Restauracja przy ulicy Krupówki 26 ale nie jest czynna przez całą dobę. Godziny otwarcia to od 7:00 do 0:00.

Całodobowy McDonald’s w Zakopanem znajduje się nieco dalej od centrum, przy ulicy Ustup 1B. Ta restauracja na trasie wyjazdowej z Zakopanego jest czynna całą dobę w ramach usługi McDrive, a wnętrze lokalu jest otwarte dla klientów w godzinach od 6:00 do 0:00. Aktualne godziny otwarcia McDonald’s w Zakopanem można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest restauracja sieci McDonald’s? Tak! W lipcu 2023 roku w Zakopanem znajdują się nie jedna, ale nawet dwie restauracje popularnej sieci fastfoodów McDonald’s!

Polecamy również: