Gdzie w Zakopanem na golfa? Pole golfowe Zakopane

Wiele osób planujących wyjazd do Zakopanego zastanawia się gdzie grać w golfa w Zakopanem. Gdzie jest pole golfowe w Zakopanem? Czy w Zakopanem jest pole golfowe? Gdzie grać w golfa koło Zakopanego? Sprawdźmy to!

Czy w Zakopanem jest pole golfowe? Ciężko uwierzyć w to, że w jednej z najpopularniejszych turystycznych miejscowości w Polsce nie ma pola golfowego ale jest to prawda.

Ani w Zakopanem ani po polskiej stronie Tatr w okolicy Zakopanego nie ma pola golfowego. Pomimo tego, golf jest coraz bardziej popularnym sportem w naszym kraju to w Zakopanem w golfa nie zagramy.

Jednak dla osób zainteresowanych grą w golfa w pobliżu Zakopanego istnieje możliwość wybrania się na przeciwną stronę granicy na Słowację. W miejscowości Wielka Łomnica, oddalonej o około 60 kilometrów od Zakopanego, znajduje się pole golfowe Black Stork Golf Resort.

Dla miłośników gry w golfa z Zakopanego i okolic, wizyta na polu Black Stork Golf Resort w Wielkiej Łomnicy może być fascynującym doświadczeniem. Niestety, po polskiej stronie najbliższe pola golfowe znajdują się dopiero koło Krakowa.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest pole golfowe? Gdzie jest pole golfowe w Zakopanem? Nigdzie. Najbliżej Zakopanego znajduje się pole golfowe na Słowacji w miejscowości Wielka Łomnica.

Polecamy również: