Ile jedzie bus z Zakopanego do Morskiego Oka? Czas dojazdu

Przejazd busem z Zakopanego do początku szlaku na Morskie Oko jest jednym z najpopularniejszych sposobów dojazdu nad Morskie Oko. Wiele osób planujących ekspedycję nad Morskie Oko zastanawia się ile czasu jedzie bus z Zakopanego nad Morskie Oko. Jak długo jedzie taki bus? Sprawdźmy to!

Ile czasu jedzie się busem z Zakopanego do Morskiego Oka? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna ponieważ wszystko zależy od tego gdzie wsiądziemy od busa. Przyjmijmy jednak, że wsiadamy tam skąd odjeżdżają busy nad Morskie Oko.

Bus z tymczasowego dworca przy Al. 3 Maja Dolne jadący do parkingu w Palenicy Białczańskiej jedzie z Zakopanego około 40 minut. Jeśli na drodze są dobre warunki i nie ma korków, a te bywają w Zakopanem, to być może trasę może udać się pokonać nieco szybciej ale warto pamiętać, że busy mają rozkład jazdy według którego nie mogą przecież przyspieszyć i odjechać wcześniej z planowanych przystanków.

Samochodem trasa przejazdu na tym samym dystansie zajmie około 30 minut, a więc niewiele dłużej.

Tutaj dowiecie się ile kosztuje bus z Zakopanego nad Morskie Oko, a tutaj dowiecie się ile kosztuje parking przy szlaku na Morskie Oko.

Polecamy również: