Ile jedzie pociąg Warszawa Zakopane? Czas dojazdu

Ze względu na dużą szansę na korki lub ciężkie warunki dojazdu samochodem Zakopianką wielu turystów z Warszawy decyduje się na wyjazd do Zakopanego pociągiem. Wiele osób zastanawia się ile jedzie pociąg Warszawa Zakopane. Jaki jest czas dojazdu do Zakopanego pociągiem z Warszawy? Sprawdźmy to!

Z Warszawy da się dojechać do Zakopanego pociągiem z przesiadką w Krakowie oraz pociągami bezpośrednimi. Większość osób zainteresowana jest czasem dojazdu drugim z tych sposobów. Ile jedzie taki pociąg?

Jaki jest czas przejazdu z Warszawy z dworca Warszawa Centralna do Zakopanego? W zależności od tego jaki pociąg wybierzemy – czy będzie to InterCity czy zwykły pociąg TLK, czas podróży będzie się różnić.

Pociągi InterCity z Warszawy do Zakopanego dojeżdżają do Zakopanego w około 6 godzin. Pociągi tańszych przewoźników dojeżdżają w czasie nieco ponad 7 godzin lub nawet nieco ponad 8 godzin.

Podsumowanie: ile czasu jedzie się pociągiem z Warszawy do Zakopanego? W zależności od wybranego pociągu czas dojazdu wynosi od 6 do nawet 8 godzin przy wyborze bezpośrednich połączeń z Zakopanem.

Polecamy również: