Ile kosztuje bilet autobusowy z Katowic do Zakopanego? Cena

Wyjazd do Zakopanego jest podróżniczym marzeniem dla wielu Polaków w tym także tych, którzy mieszkają na Śląsku. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje bilet z Katowic do Zakopanego. Jaka jest cena przejazdu autobusem? Ile kosztuje autobus Katowice Zakopane? Sprawdźmy ceny.

Podróż z Katowic do Zakopanego autobusem jest dość prostym sposobem na dojazd pod Tatry. Autobusy do Zakopanego odjeżdżają z Katowic z dużą częstotliwością. Ile kosztuje bilet na autobus z Katowic do Zakopanego?

Cena biletów autobusowych na trasie z Katowic do Zakopanego nie jest przesadnie wysoka ale różni się w zależności od rodzaju połączenia czy przewoźnika. Najtańsze bilety na autobusy z Katowic do Zakopanego można kupić w okolicach 40 złotych, większość przewoźników wozi z Katowic do Zakopanego za 50 zł, a najdroższe bilety kosztują w granicach 55 złotych.

Przejazd autobusem z Katowic do Zakopanego trwa nieco poniżej 4 godzin w zależności oczywiście od sytuacji na drodze.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet z Katowic do Zakopanego? Ile kosztuje autobus? Przejazd autobusem z Katowic do Zakopanego to koszt około 40 zł. Ceny z cennika pochodzą z cennika dostępnego drugiej połowie 2023 roku. W 2024 roku ceny biletów mogą być już nieco wyższe.

Polecamy również: