Ile trzeba zapłacić za obiad w Zakopanem w 2023 roku? Obiad cena

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje jedzenie w Zakopanem. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje obiad w Zakopanem – ponieważ każdy turysta ma inne potrzeby i wybiera inny rodzaj lokalu. Sprawdźmy ceny jedzenia w restauracjach w Zakopanem.

Najtańszy obiad w Zakopanem to stołowanie się w barach mlecznych. W Zakopanem jest kilka barów mlecznych i obiad w barze mlecznym w Zakopanem nie jest dużym wydatkiem. Za obiad w barze mlecznym w Zakopanem zapłacimy w granicach około 20 złotych za danie główne.

We włoskiej pizzerii w Zakopanem pizza margherita kosztować będzie poniżej 30 złotych, a pizza z większą ilością dodatków to koszt w okolicach 30-40 złotych w zależności od ilości dodatków.

W bardzo dobrych restauracjach w hotelach 5* wcale nie będzie dużo drożej. W restauracji La Prima makarony to koszt w granicach 40-60 złotych, dania główne kosztować będą od 50 do około 90 zł. Polędwica wołowa kosztować będzie około 130 złotych.

W jednej z najlepszych restauracji w okolicach Zakopanego czyli w restauracji Giewont wyróżnionej w Przewodniku Michelin dania główne kosztują w granicach 120-175 złotych, a menu degustacyjne kosztuje 345 złotych.

Jak widać ceny w restauracjach w Zakopanem nie odbiegają od cen Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Warszawie. Obiad dla jednej osoby da się w Zakopanem zjeść w granicach od 20 do 100 zł. Warto pamiętać, że wiele restauracji w okolicy Zakopanego ma niezbyt dobre opinie więc przed wybraniem miejsca na obiad w Zakopanem warto przeczytać w internecie opinie o danym lokalu.

Polecamy również: