Jakie rejestracje ma Zakopane? Jakie rejestracje w Zakopanem?

Wiele osób przyjeżdżających do Zakopanego zastanawia się jakie tablice rejestracyjne ma Zakopane. Jakie tablice rejestracyjne są w Zakopanem? Jakie tablice rejestracyjne są w powiecie tatrzańskim? Sprawdźmy jaki wyróżnik ma Zakopane i powiat tatrzański.

Tablice rejestracyjne na samochody zarejestrowane w Zakopanem oraz w całym powiecie tatrzańskim są łatwo rozpoznawalne dzięki charakterystycznemu wyróżnikowi. Na pojazdach poruszających się po ulicach Zakopanego zarejestrowanych w regionie wyróżnik to KTT.

Tablice rejestracyjne z wyróżnikiem „KTT” są przypisane do pojazdów zarejestrowanych w Zakopanem i powiecie tatrzańskim.

Tablice rejestracyjne z wyróżnikiem „KTT” można zobaczyć na wielu samochodach lokalnych mieszkańców chociaż w okolicach łatwe do spotkania są też rejestracje KNT pochodzące z powiatu nowotarskiego.

Warto zaznaczyć, że takie wyróżniki rejestracyjne są standardem w Polsce i obowiązujące przepisy określają odpowiednie kody dla każdego miasta i regionu, ułatwiając identyfikację miejsca rejestracji pojazdu chociaż od pewnego czasu rejestracji już nie trzeba zmieniać.

Podsumowanie: jakie rejestracje ma Zakopane? Zakopane i powiat tatrzański ma rejestracje KTT.

Polecamy również: