Kiedy są Sabałowe Bajania? Sabałowe Bajania 2023 data

Kiedy następuje wyczekiwane wydarzenie kulturalne – Festiwal Folkloru Polskiego Sabałowe Bajania? Kiedy są Sabałowe Bajania w tym roku? Jaka jest data Sabałowych Bajań w 2023 roku? Sprawdźmy kiedy są!

Wiele osób zastanawia się kiedy są Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej. Jaka jest data imprezy? W roku 2023 będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w 57. edycji tego niezwykłego festiwalu.

Sabałowe Bajania to coroczne święto folkloru, które gromadzi pasjonatów kultury ludowej z całej Polski i zagranicy. Organizowany od wielu lat w malowniczej scenerii Podhala, festiwal przyciąga zarówno artystów, jak i publiczność spragnioną wrażeń i poznania bogactwa polskiego dziedzictwa kulturowego.

W roku 2023 Sabałowe Bajania obiecuje niezwykłe występy, barwne widowiska i niesamowite doświadczenia. Kiedy są Sabałowe Bajania 2023? Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 16 lipca.

Podsumowanie: kiedy są Sabałowe Bajania w tym roku? 57. edycja Festiwalu Folkloru Polskiego Sabałowe Bajania odbędzie się w dniach od 12 do 16 lipca 2023 roku w urokliwej Bukowinie Tatrzańskiej. To niepowtarzalna okazja do zanurzenia się w kulturze ludowej, poznania tradycji regionu i doświadczenia niezapomnianych chwil pełnych muzyki i tańca.

Polecamy również: