Kiedy są skoki w Zakopanem? Kiedy puchar w Zakopanem 2024

Konkurs skoków narciarskich w Zakopanem to każdego roku impreza przyciągająca tysiące kibiców. Wiele osób już teraz zastanawia się kiedy są skoki w Zakopanem w 2024 roku. Kiedy jest puchar świata w skokach narciarskich w Zakopanem? Kiedy są skoki narciarskie w Zakopanem na Wielkiej Krokwi? Oto data!

Kiedy są skoki w 2024 roku w Zakopanem? Data zmagań skoczków narciarskich na najważniejszej skoczni w Zakopanem jest już ustalona i podana do publicznej wiadomości.

Planowana data drużynowych skoków narciarskich w Zakopanem to 20 stycznia, a 21 stycznia mają odbyć się zwykłe indywidualne skoki narciarskie na skoczni w Zakopanem.

Kiedy będą kwalifikacje do konkursu przeprowadzanego w Zakopanem? Według obowiązującego już terminarza skoków narciarskich w 2024 roku kwalifikacje do turnieju w Zakopanem zaplanowane są na 19 stycznia 2024 roku.

Podsumowanie: kiedy są skoki narciarskie 2024 w Zakopanem? Kiedy będą skoki w Zakopanem w tym roku? Data konkursu drużynowego w Zakopanem 2024 to 20 stycznia, a konkurs indywidualny zaplanowany jest na 21 stycznia 2024.

Wszystkie z wymienionych powyżej konkursów zostaną zorganizowane na skoczni HS140 czyli Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza.

Polecamy również: