Kolejka na Gubałówkę cennik. Ile kosztuje wjazd na Gubałówkę?

Kolej linowo-terenowa Gubałówka jest jedną z największych atrakcji turystycznych w Zakopanem. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje kolejka na Gubałówkę. Jaki jest cennik kolejki? Ile kosztuje wjazd na Gubałówkę? Sprawdźmy cenę kolejki w Zakopanem.

Ile kosztuje bilet na kolejkę na Gubałówkę? Cennik biletów na Gubałówkę jest dość skomplikowany. Dokładna cena za wjazd kolejką zależy od tego czy wybieramy się w sezonie wysokim czy w sezonie niskim. Sezon wysoki w którym atrakcja cieszy się większą popularnością jest oczywiście droższy.

Bilet na kolejkę na Gubałówkę w sezonie wysokim od 8 czerwca do 30 września 2023 przy zakupie online w kosztuje 29 zł za bilet normalny w dwie strony i 23 zł za bilet ulgowy.

Bilet w jedną stronę kosztuje 23 złote, a ulgowy to koszt 19 złotych.

Dostępne są też bilety łączone Gubałówka – Butorowy Wierch w cenie 25 zł za normalny i 20 zł za ulgowy.

W sezonie wysokim w kasie biletowej ceny są wyższe i wynoszą 35 zł za góra-dół na normalnym i 28 zł na ulgowym, a w jedną stronę 29 zł i 22 zł.

W sezonie niskim ceny online są niższe. Wjazd w dwie strony kosztuje 26 zł, a ulgowy 21 zł. Bilety w jedną stronę w sezonie niskim to koszt 21 zł i 17 zł za ulgowy.

W sezonie niskim ceny w biletomatach są również wyższe o kilka złotych niż kupione online.

Podsumowanie: ile kosztuje kolejka na Gubałówkę w 2023 roku w sezonie wysokim? Cena przy zakupie online to koszt 29 zł.

Polecamy również: