Kolejka na Kasprowy Wierch cennik. Jaka cena?

Kolejka na Kasprowy Wierch jest jedną z największych atrakcji w okolicy Zakopanego. Wiele osób planujących wyjazd na Kasprowy Wierch zastanawia się jaki jest cennik biletów kolejki na Kasprowy. Jaka jest cena biletu na kolejkę na Kasprowy Wierch? Ile kosztuje wjazd na Kasprowy Wierch? Sprawdźmy cennik!

Kolejka linowo-terenowa na Kasprowy Wierch to jedna z najbardziej znanych atrakcji w polskich górach. Niestety, trzeba przyznać, że jest jednocześnie jedną z najdroższych atrakcji. Jaka jest cena? Ile kosztują bilety na kolejkę na Kasprowy Wierch?

Bilety na kolejkę na Kasprowy Wierch wyceniane są różnie w zależności od tego czy kupujemy je w sezonie wysokim czy niskim. Jaka jest cena za bilet?

Przy zakupie biletu w sezonie wysokim za pośrednictwem strony online w internecie cena biletu normalnego na kolejkę na Kapsrowy Wierch wynosi 129 zł za przejazd w dwie strony i 109 zł za przejazd w jedną stronę.

Przejazd w dwie strony na bilecie ulgowym to koszt 109 zł, a przejazd w jedną stronę na ulgowym to koszt 89 zł.

Możliwa jest rezerwacja tourpassa ekspresowego w cenie 179 zł za normalny w dwie strony i 149 zł za normalny w jedną stronę oraz 149 i 129 zł za ulgowe.

Ceny w sezonie niskim, który obowiązywać będzie od 1 października do 15 grudnia 2023 roku są nieco niższe i wynoszą 99 zł za normalny w dwie strony, 79 zł za normalny w jedną stronę, 79 zł za ulgowy w dwie strony i 69 zł za ulgowy w jedną stronę.

Polecamy również: