Pływalnia Cos Opo Zakopane. Cennik. Ile wstęp?

Zakopane nieodzownie kojarzy się z górami ale przyjeżdżają tu również turyści, którzy marzą o kąpieli. Jednym z miejsc w Zakopanem gdzie można iść na basen jest pływalnia COS OPO. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik biletów wstępu na pływalnię w Zakopanem. Ile kosztuje wstęp? Jaka jest cena?

Pływalnia kryta Cos Opo w Zakopanem to miejsce w którym pływać można przez cały rok. Ile to kosztuje? Jaki jest cennik biletów wstępu na basen? Wstęp na pływalnię COS Opo w Zakopanem jest naprawdę tani. Wejście na bilecie normalnym na 70 minut to koszt 10 złotych, a karnet normalny na 720 minut kosztuje 100 zł.

Bilety ulgowe na pływalnie w Zakopanem są jeszcze tańsze. Cena biletu na godzinę to koszt 7 zł za 70 minut, a karnetu na 720 minut cena to 70 zł za ulgowy. Karnety można wykorzystywać przez 60 dni od daty zakupu.

Pływalnia COS OPO w Zakopanem jest więc bardzo tanią alternatywą dla term takich jak na przykład Termy Chochołowskie czy Bukovina.

Podsumowanie: ile kosztuje pływalnia COS OPO w Zakopanem? Wstęp na pływalnię to koszt 10 zł za bilet normalny na 70 minut. Cena pochodzi z cen dostępnych na stronie ośrodka w 2023 roku.

Polecamy również: