Rabkoland Rabka Zdrój cennik. Ile kosztują bilety wstępu?

Rabkoland to jedna z interesujących atrakcji znajdujących się na trasie z Krakowa do Zakopanego. Niewielki park rozrywki położony w miejscowości leżącej tuż obok słynnej Zakopianki to miejsce do którego można zboczyć. Wiele osób zastanawia się ile kosztują bilety do Rabkolandu. Jaki jest cennik biletów do Rabkolandu? Ile kosztuje Rabkoland? Sprawdźmy to!

Park rozrywki Rabkoland jest jednym z dość starych parków rozrywki znajdujących się w Polsce. Rabkoland działa bowiem od maja 1988 roku. Nie jest wprawdzie jednym z największych bowiem jego powierzchnia to zaledwie dwa hektary, jest za to jednym z tańszych.

Jak wygląda cennik biletów do Rabkolandu? Jaka jest cena biletu? Ceny biletów podzielone są w trzech kategoriach. Cennik Rabkolandu rozróżnia bilety dla osób do 90 centymetrów wzrostu, bilety dla osób o wzroście od 90 do 120 cenetymetrów w cenie 69 złotych oraz bilety dla osób mierzących powyżej 120 cm kosztujące 89 zł.

Osoby, którym wybitnie spodobają się atrakcje oferowane przez park rozrywki w Rabce Zdroju pozostaje możliwość zakupu całosezonowyc biletów w cenie 199 zł dla osób poniżej 120 cm wzrostu i 249 zł dla osób powyżej 120 cm wzrostu.

Park rozrywki w Rabce jest otwarty od maja do września.

Podsumowanie: ile kosztują bilety do Rabkolandu w Rabce Zdroju? Cena biletu dla osób mierzących powyżej 120 centymetrów to 89 zł w sezonie 2023.

Polecamy również: