Tatrzański Park Narodowy cennik. Ile wstęp na Morskie Oko?

Tatrzański Park Narodowy jest jednym z najpiękniejszych parków narodowych w Polsce. Każdego roku odwiedzają go dziesiątki tysięcy turystów. Wiele osób planujących wizytę nad Morski Okiem i w Tatrzańskim Parku Narodowym zastanawia się jaki jest cennik Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ile kosztuje wstęp nad Morskie Oko? Jakie są ceny biletów wstępu? Sprawdźmy cennik!

Wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego na przykład nad Morskie Oko jest płatny. Ile kosztuje wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego na przykład nad Morskie Oko? Ceny biletów w cenniku TPN prezentują się następująco.

Bilet normalny na wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego to koszt 9 złotych. Bilet ulgowy kosztuje połowę mniej czyli 4,50 zł. Da się też kupić bilety na wejście na kilka dni co jest dobrą opcją dla osób, które lubią chodzić po górach i pozostają w okolicy Zakopanego przez czas dłuższy niż kilka dni.

Tygodniowy bilet na wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego to koszt wynoszący 45 zł, a ulgowy uprawniający do wstępu na cały tydzień to koszt 22,50 zł. Bilet grupowy do 10 osób można kupić za 81 zł.

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego można kupić na oficjalnej stronie TPN oraz również w kasach znajdujących się przy popularnych wejściach do parku narodowego. Ceny z cennika TPN podane powyżej pochodzą z cennika dostępnego w 2023 roku. Jeśli wybieracie się do TPN w dużo późniejszym terminie to warto sprawdzić na oficjalnej stronie czy cennik dalej jest aktualny i nie uległ zmianie.

Polecamy również: