Termy Bukovina cennik. Ile kosztuje wstęp i bilety?

Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej są jednymi z najpopularniejszych term w okolicy Zakopanego. Wiele osób planujących wyjazd do Term Bukovina zastanawia się jaki jest cennik kąpieliska Termy Bukovina. Ile kosztuje wstęp na Termy Bukovina? Jaki jest cennik term w Bukowinie? Ile za wstęp? Sprawdźmy to!

Ile kosztuje wstęp na Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej w sezonie wysokim w 2023 roku? Cena z cennika zależy od tego na jak długo mamy zamiar wybrać się na kąpielisko.

Wstęp na 30 minut na bilecie normalnym to koszt 39 zł, bilet ulgowy do 13 lat to koszt 25 zł, a bilet emerycki dla osób powyżej 60. roku życia kosztuje 32 zł.

Bardziej opłacalny jest wstęp na dłużej. Jaki jest jego cennik? Wejście na 3,5 godziny to koszt 95 zł na bilecie normalnym, 69 zł na bilecie dziecięcym i 75 zł na bilecie seniorskim.

Ile kosztują Termy Bukovina przy wstępie na cały dzień? Cennik całodziennego wejścia prezentuje się następująco: wejście na bilecie normalnym to koszt 125 zł, ulgowym 99 zł, a emeryckim 105 zł.

W cenniku term są też bilety rodzinne i najróżniejsze pakiety VIP. Ceny z cennika podanego powyżej obowiązują w sezonie wysokim w 2023 roku. Sezon wysoki trwa do 3 września. W późniejszym terminie cennik wstępu może być nieco bardziej korzystny ze względu na sezon niski.

Polecamy również: