Termy Chochołowskie cennik. Ile kosztuje wstęp?

Chochołowskie Termy są jednymi z najpopularniejszych term w okolicach Zakopanego. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp na Termy Chochołowskie. Jaki jest cennik biletów? Jakie są ceny? Sprawdźmy ceny biletów kąpieliska Chochołowskie Termy!

Położone niedaleko Zakopanego termy Chochołowskie Termy są jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych kąpielisk w polskich górach. Czy termy te są drogie? Jaki jest cennik biletów i ile kosztuje wstęp?

Za bilet normalny na kompels basenów i lecznicy w sezonie wysokim na 3h płacimy 89 zł, a za nielimotowany wstęp 129 zł. Wstęp na bilecie normalnym po 19:00 to koszt 69 zł.

Bilety ulgowe na kompleks basenów i lecznicy w sezonie wysokim kosztują odpowiednio 69, 109 oraz 55 zł. Ulgowe obowiązują w wieku od 3 do 16 lat.

Bilety dla seniorów w sezonie wysokim to odpowiednio koszt 75, 115 i 59 zł.

W sezonie wysokim cennik biletów do Saunarium ze strefą 18+ przedstawia się następująco 99 zł za 3h, 139 zł za ejście bez limitu, a seniorski to koszt odpowiednio 85 zł i 125 zł.

Bilet open na kompleks baseny + lecznica, pływacki i saunarium to koszt 129 zł za 4h na normalnym i 169 zł za no limit oraz odpowiednio 115 zł i 155 zł za bilet seniorski.

Sezon wysoki w termach trwa od 24 czerwca do 3 września 2023 roku. Później obowiązuje cennik na sezon niski.

Ceny z cennika wejść na termy w Chochołowie niedaleko Zakopanego o których piszemy powyżej pochodzą z cennika dostępnego w połowie 2023 roku. Jeśli wybieracie się na kompleks basenów dużo później to warto jeszcze przed podróżą zweryfikować czy cennik nadal jest aktualny.

Polecamy również: