Termy najbliżej Zakopanego. Które termy najbliżej Zakopanego?

Zakopane nie kojarzy się z wypoczynkiem na plaży ale w okolicy Zakopanego znajduje się przecież kilka kompleksów wód termalnych i basenów. Wielu turystów przebywających w Zakopanem zastanawia się które termy są najbliżej Zakopanego. Jakie termy są najbliżej Zakopanego? Gdzie najbliżej na termy z Zakopanego? Sprawdźmy odległość do najbliższych basenów termalnych z Zakopanego.

Gdzie są termy położone najbliżej Zakopanego? Gdzie najbliżej na termy z Zakopanego? Termami położonymi najbliżej od centrum Zakopanego są… Termy Zakopane położone w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej 31 czyli około 20 minut piechotą od centrum Krupówek.

Kolejnym kąpieliskiem geotermalnym położonym blisko od Zakopanego, które de facto również znajduje się w Zakopanem, jest Kąpielisko Szymoszkowa położone na Polanie Szymoszkowej, które znajduje się około 25 minut piechotą od środka słynnych Krupówek w centrum miejscowości.

Pozostałe kompleksy termalne położone niedaleko Zakopanego po polskiej stronie granicy to na przykład Termy Szaflary i Termy Gorący Potok w Szaflarach, Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej, Termy Bania położone w Białce Tatrzańskiej czy też Termy Chochołowskie położone w Witówie pod granicą ze Słowacją.

Podsumowanie: ile jest z Zakopanego do najbliższych term? Termy najbliżej centrum Zakopanego znajdują się około 20 minut piechotą od Krupówek w centrum miasta.

Polecamy również: