Termy Vrbov Słowacja cennik. Ceny biletów wstępu na termy

Park termalny Vrbov jest jednym z ciekawszych kąpielisk położonych niedaleko Zakopanego na Słowacji. Wiele osób planujących wyjazd do term na Słowacji zastanawia się jaki jest cennik term Vrbov na Słowacji. Ile kosztują bilety? Po ile jest wstęp? Sprawdźmy cennik!

Park termalny Vrbov położony w miejscowości o tej samej nazwie to ciekawy kompleks basenów termalnych często odwiedzany przez Polaków. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik term. Czy są tańsze niż termy w Polsce?

Koszt wstępu na 2,5 godziny to na bilecie normalnym 9,50 EUR, a na ulgowym 7 EUR. Wejście na 4 godziny kosztuje 10,50 EUR na bilecie normalnym i 8,50 EUR na ulgowym.

Wstęp na cały dzień na Termy Vrbov na Słowacji kosztuje 14 EUR za bilet normalny i 11 EUR za bilet ulgowy. Wejście na kąpiele wieczorne to koszt odpowiednio 10 EUR za normalny i 7 EUR za uglowy.

Ceny z cennika słowackich term w miejscowości Vrbov podane powyżej pochodzą z cennika dostępnego na oficjalnej stronie w połowie 2023 roku, jednak cennik ten ważny był od 19.9.2022 roku więc może już być nieaktualny.

Polecamy również: