Zakopane ceny atrakcji i ceny biletów. Ceny trakcje w Zakopanem

Zakopane ceny atrakcji i biletów. Czy w Zakopanem jest drogo – te pytania stawia sobie wielu podróżnych. Zakopane słynie z wysokich cen ale czy rzeczywiście w Zakopanem jest drogo? Jakie są ceny atrakcji w Zakopanem? Ile kosztują atrakcje w Zakopanem? Czy Zakopane jest drogie?

Czy wstęp na atrakcje w Zakopanem jest drogi? Wbrew pozorom wcale nie, to nie ceny atrakcji w Zakopanem windują ceny pobytu. Ile trzeba zapłacić za bilety wstępu w popularne miejsca w Zakopanem?

Wstęp na zwiedzanie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew to koszt 15 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy,

Zwiedzanie głównego gmachu Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem to koszt 24 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy, a bilet na wszystkie oddziały to koszt 49 zł za normalny i 24 zł za ulgowy na cały dzień.

Popularna kolejka na Gubałówkę również nie jest droga. Bilet normalny przy zakupie online w kosztuje 29 zł za bilet normalny w dwie strony i 23 zł za bilet ulgowy.

Wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego na przykład na Morskie Oko to koszt 9 złotych, a bilet ulgowy kosztuje 4,50 zł.

Wejście na popularny Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku kosztuje 3 zł za bilet normalny oraz 1,50 zł za bilet ulgowy.

Nieco droższą atrakcją jest kolejka na Kasprowy Wierch, której cena za wjazd w dwie strony to koszt 129 zł za normalny i 109 zł za ulgowy.

Są oczywiście w Zakopanem również atrakcje typowo komercyjne. Za wejście na przykład do Muzeum Oscypka płacimy 35 zł za bilet normalny i 30 zł za bilet ulgowy, a wstęp do atrakcji Myszogród kosztuje 21 zł za bile normalny i 18 zł za bilet ulgowy. Ceny parkowania w Zakopanem też nie należą do najwyższych.

Jak widać ceny atrakcji w w Zakopanem są niższe niż w wielu innych miastach w Polsce więc to nie ceny biletów wstępu w Zakopanem windują koszty wyjazdu do Zakopanego. Drogie w Zakopanem bywa jedzenie w turystycznych restauracjach, jazda dorożkami, taksówki czy na przykład noclegi wyższej klasy. Podane powyżej ceny z cenników atrakcji w Zakopanem pochodzą z cenników dostępnych w 2023 roku.

Polecamy również: