Zakopane pole namiotowe ceny. Ile kosztuje pod namiotem Zakopane?

Wielu turystów jadących do Zakopanego odstraszają wysokie ceny hoteli oraz kwater prywatnych i zastanawiają się oni ile kosztuje pole namiotowe w Zakopanem. Jakie są ceny spania pod namiotem w Zakopanem? Jaki jest cennik? Czy w Zakopanem są pola namiotowe? Jakie są pola namiotowe ceny w Zakopanem?

Ile kosztuje rozbicie namiotu na polach namiotowych w Zakopanem i w okolicy? Spanie pod namiotem to najlepszy sposób na wypoczynek pod Tatrami dla biedniejszych turystów bowiem koszty rozbicia namiotów w cennikach są naprawdę niskie.

Cena rozbicia małego namiotu w Zakopanem to kosz to koło 25 złotych, a za duży namiot trzeba zapłacić 30 złotych. Jeśli chcemy korzystać z takich luksusów jak dostęp podłącza elektrycznego to trzeba zapłacić około 25 złotych za przyłączenie, a za parking samochodu również około 20 złotych.

Wstęp na polach namiotowych w okolicy Zakopanego dla osoby dorosłej to koszt w granicach 20 zł, a dla dziecka nieco poniżej 20 złotych.

W Zakopanem i okolicy istnieje kilka pól namiotowych i jedno pole golfowe po słowackiej stronie. Nie wszystkie pola namiotowe w Zakopanem pokazują swój cennik więc do niektórych trzeba wcześniej zadzwonić. Ceny z cenników pochodzą z sezonu 2023. W 2024 roku pole namiotowe w Zakopanem może być już droższe!

Polecamy również: