Zakopane ścieżka w koronach drzew wycieczka Bachledka

Wiele z atrakcji w okolicy Zakopanego położonych jest po drugiej stronie granicy na Słowacji. Jedną z takich atrakcji jest ścieżka w koronach drzew. Gdzie jest spacer w koronach drzew koło Zakopanego? Jaki jest cennik wycieczki? Sprawdźmy to!

Treetop Walk Bachledka czyli popularna ścieżka w koronach drzew na Słowacji to atrakcja położona zaledwie około 50 minut jazdy i 40 kilometrów od Zakopanego niezależnie czy wybierzemy drogę przez Poronin czy przez Jaworzynę Tatrzańską. Jaki jest koszt wycieczki?

Wycieczka na Słowację na ścieżkę w koronach drzew nie jest przesadnie droga. Za wstęp na samą tylko ścieżkę w koronach drzew płaci się 14 EUR za bilet normalny, 11 EUR za bilet dziecięcy lub seniorski, 33 EUR za rodzinny 2+1, 37 EUR za rodzinny 2+2.

Za wstęp na ścieżkę w koronach drzew i przejazd Kolejką Bachledka płaci się odpowiednio 27, 22, 61, 69, EUR.

Cennik Królestwo Lasu + ścieżka w koronach drzew + kolejka Bachledka to odpowiednio 31, 26, 30, 77, 88 EUR.

Jak widać bilet normalny na ścieżkę w koronach drzew na Słowacji to koszt około 62 złotych dla osoby dorosłej. Cena wycieczki z Zakopanego zależy oczywiście od tego ile biletów będziemy chcieli kupić i jakie spalanie osiągniemy na trasie z Zakopanego na Słowację.

W okolicy Zakopanego istnieje też wielu pośredników oferujących wycieczkę na ścieżkę w koronach drzew w której cena wraz z przejazdem za bilet normalny to w tym przypadku nieco więcej niż sam wstęp na ścieżkę w koronach drzew. Oferty są różne i nie polecamy żadnej konkretnej.

Polecamy również: