Zamek w Niedzicy cennik. Zamek Dunajec cennik biletów wstępu

Zamek Dunajec w Niedzicy znajduje się niecałą godzinę jazdy od Zakopanego dlatego wiele osób planujących wycieczkę do Zakopanego planuje też zwiedzanie Zamku w Niedzicy. Ile kosztuje zwiedzanie Zamku w Niedzicy? Jaki jest cennik Zamku Dunajec w Niedzicy? Po ile są bilety wstępu na zamek niedaleko Zakopanego? Sprawdźmy to!

Zamek w Niedzicy to położony nad sztucznym zbiornikiem Czorsztyńskim zamek pochodzący ze średniowiecza. Warownia zachowana jest w dobrym stanie i można ją zwiedzać. Ile to kosztuje? Jak prezentuje się cennik biletów?

Zamek w Niedzicy jest jednym z tańszych zamków do zwiedzania. Bilety nie są drogie. Jeśli chcemy zwiedzić zamek i wozownię to za bilet normalny trzeba zapłacić 25 złotych, a bilet ulgowy to koszt 19 złotych.

Dodatkowo możliwe jest zwiedzanie spichlerza, które kosztuje 7 złotych. Za zwiedzanie więc wszystkich atrakcji zamku położonego niedaleko Zakopanego trzeba zapłacić 32 złote za wstęp na biletach normalnych.

Ceny z cennika Zamku w Niedzicy znanego też pod nazwą Zamek Dunajec podane powyżej pochodzą z cennika dostępnego w 2023 roku. W przyszłości ceny te mogą spaść (mało prawdopodobne) lub wzrosnąć (bardziej prawdopodobne) więc zawsze przed podróżą warto sprawdzić aktualny cennik na oficjalnej stronie zamku.

Polecamy również: