Dolina Chochołowska schronisko cennik. Ile kosztuje spanie?

W Tatrach po polskiej stronie nie można spać na dziko i biwakować ale wielu turystów marzy o tym by obudzić się w górach. Szansą na to są schroniska dlatego wiele osób zastanawia się jaki jest cennik pokojów w schronisku na Polanie Chochołowskiej. Jaki jest cennik? Jakie są ceny noclegów? Sprawdźmy ile kosztuje pokój.

Cennik schroniska na Polanie Chochołowskiej w Tatrach zależy od tego jaki pokój chcemy wynająć i od standardu pokoju: z pościelą i umywalką jest drożej, a bez tych wygód – taniej.

Ile to kosztuje? Cena noclegu dla jednej osoby w 2-osobowym pokoju ze wszystkimi wygodami czyli pościelą i umywalką to koszt 110 zł od osoby. Bez umywalki ale za to z pościelą koszt to 105 złotych.

Nocleg w pokoju trzyosobowym bez umywalki ale za to z pościelą to koszt 105 zł, a w 4 osobowym ale za to z łazienką i pościelą wynosi 120 zł.

Jeśli chcemy wydać mniej to ceny za osobę są przystępne w pokojach 4 osobowych bez umywalki za 75 zł. Tyle samo zapłacimy za miejsce w pokoju 6 osobowym ale za to z umywalką.

Cena miejsca w pokoju 6 osobowym bez umywalki to 70 zł, w 8 osobowym bez umywalki to 65 zł, a w 14 osobowym koszt to 60 zł.

Ceny pochodzą z cennika dostępnego na oficjalnej stronie schroniska w sezonie wakacyjnym w 2023 roku. Schronisko podkreśla, że ze względu na wzrost inflacji ceny te mogą się zmienić. Podejrzewamy, że ceny mogą więc wzrastać, a nie spadać.

Polecamy również: