Czy w Zakopanem jest Zara? Czy jest sklep Zara w Zakopanem?

Nawet wnikliwie pakując się na wyjazd do Zakopanego może zdarzyć się, że zapomnimy jakiejś części garderoby. Wiele osób wyjeżdżających do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest Zara. Czy w Zakopanem jest sklep popularnej sieciówki z tanimi ubraniami? Sprawdźmy to!

Zara to popularna sieciówka z tanimi ubraniami należąca do hiszpańskiego koncernu Inditex w którego rękach znajduje się kilka innych popularnych brandów takich jak chociażby na przykład Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka czy Stradivarius. Czy Zara ma swój sklep w Zakopanem?

W chwili gdy powstaje ten wpis, czyli w sezonie turystycznym w 2023 roku, odpowiedź na pytanie: czy w Zakopanem jest Zara jest negatywna. W Zakopanem nie ma sklepu sieciówki Zara.

Jeśli chcemy kupić ubrania w Zarze to jadąc do Zakopanego mamy taką możliwość zatrzymując się po drodze w którymś z centrum handlowych położonych na przykład w Krakowie w którym jest kilka sklepów pod szyldem Zara.

W samym Zakopanem znajdziemy sklepy innych tanich sieciówek takich jak na przykład H&M, Diverse, Sinsay, Reserved czy outletowy TK Maxx.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest sklep z ubraniami Zara? Nie, w Zakopanem nie ma Zary. Najbliższa Zara po polskiej stronie granicy znajduje się na przykład w Krakowie.

Polecamy również: