Czy w Zakopanem jest Bolt? Czy są hulajnogi?

Bolt to jedna z kilku popularnych aplikacji do zamawiania przejazdów ale nie tylko. Wiele osób zastanawia się czy w Zakopanem jest Bolt. Czy są przejazdy Bolt w Zakopanem? Czy są hulajnogi? Sprawdźmy to!

Wiele osób zamiast korzystać z owianych złą sławą taksówek decyduje się na wybór aplikacji takich jak Bolt czy na przykład Uber. Zaletą korzystania z aplikacji na telefonie jest między innymi too, że jeszcze przed rozpoczęciem podróży znamy dokładną trasę do miejsca docelowego oraz cenę, którą przyjdzie nam zapłacić za zamówiony przejazd. Wiele osób docenia też na przykład możliwość udostępniania swojej lokalizacji w trakcie trwania przejazdu.

Wiele osób planujących wyjazd do Zakopanego stawia sobie pytanie: Czy w Zakopanem jest Bolt? Odpowiedź brzmi: to zależy – i tak i nie.

Jeśli chodzi o podstawową i najbardziej znaną możliwość zamawiania przejazdów samochodem to takiej opcji w Zakopanem w Bolcie nie ma. W Zakopanem Bolt jest dostępny w innej formie. Od pewnego czasu działają w Zakopanem hulajnogi Bolta, które pojawiły się pod Tatrami w 2023 roku.

Podsumowanie: czy w Zakopanem działa aplikacja Bolt? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. W Zakopanem nie da się zamawiać samochodów do przejazdów z wybranych punktów miasta ale w tak zwanej stolicy polskich Tatr funkcjonuje możliwość wypożyczenia hulajnogi za pośrednictwem aplikacji Bolta.

Polecamy również: