Czy w Zakopanem jest KFC? Gdzie jest KFC?

KFC to jedna z najpopularniejszych sieci fastfoodów w Polsce. Wiele osób planujących wyjazd do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest KFC. Czy w Zakopanem da się zjeść kurczaki z popularnego KFC? Czy jest? Gdzie jest KFC koło Zakopanego? Sprawdźmy to!

KFC czyli Kentucky Fried Chicken, to bardzo popularna sieć restauracji szybkiej obsługi w której gwiazdą są dania z kurczaka głównie w postaci panierowanych kawałków takich jak udka, skrzydełka czy polędwice z kurczaka. Czy amatorzy kurczaka mogą liczyć na możliwość zjedzenia KFC w Zakopanem?

Czy w Zakopanem jest KFC? Niestety, w 2023 roku w sezonie turystycznym czyli w chwili gdy powstaje ten wpis, restauracji pod szyldem KFC w Zakopanem nie ma. Nie znaczy to jednak, że fani kurczaka z KFC nie mają możliwości zjedzenia KFC w Zakopanem.

Restauracja sieci KFC koło Zakopanego znajduje się w miejscowości Poronin, która położona jest około 10 minut jazdy samochodem od centrum Zakopanego. Można więc albo podjechać z Zakopanego samochodem do KFC albo spróbować zamówić KFC z dostawą do hotelu czy apartamentu.

KFC w Poroninie znajduje się przy ul. Za Torem 1b. Niestety, restauracja ta nie jest czynna całodobowo, a tylko w godzinach od 8:30 do 23:30. Godziny otwarcia aktualne są w chwili publikacji tego wpisu czyli w sezonie turystycznym 2023. Później mogą być nieco inne więc zawsze warto sprawdzić oficjalne godziny na stronie internetowej sieci.

W samym Zakopanem znajdziemy inne fastfoody takie jak dwa lokale McDonald’s czy na przykład Subway.

Polecamy również: