Ile kosztuje wypożyczenie roweru w Dolinie Chochołowskiej?

Dolina Chochołowska jest jednym z niewielu miejsc w polskich Tatrach w których wolno poruszać się rowerem. Wielu turystów, którzy jadą do Zakopanego i wybierają się do Doliny Chochołowskiej nie zabiera ze sobą własnych rowerów i zastanawia się ile kosztuje wypożyczenie roweru w Dolinie Chochołowskiej. Jakie są ceny? Ile kosztuje wypożyczenie roweru? Jakie są ceny w wypożyczalniach?

W okolicy Doliny Chochołowskiej działa kilka wypożyczalni rowerów. Ile trzeba zapłacić za wypożyczenie roweru w Dolinie Chochołowskiej?

W cennikach wypożyczalni rowerów w okolicy Doliny Chochołowskiej pojawiają się dziwne pozycje: inną pozycją jest dzień, a inną dobra. Są też różne klasy sprzętu do wypożyczenia.

Wypożyczenie roweru na godzinę to koszt od około 12-15 zł za zwykłe rowery aż po 20 zł za godzinę przy rowerach „premium”. Doba wynajmu to pieniądze w granicach od 55-60 do 80-90 zł za dzień.

W niektórych wypożyczalniach są też rowery elektryczne, których ceny to +/- 220 zł za dzień i 250 zł za dobę.

Podsumowanie: ile kosztuje wynajem roweru w okolicy Doliny Chochołowskiej? Ceny rozpoczynają się od około 12 złotych za godzinę za rowery najniższej klasy dostępne do wypożyczenia.

Polecamy również: