Tatralandia cennik. Ile kosztują bilety wstępu? Cena

Tatralandia jest jedną z większych atrakcji położonych niedaleko Zakopanego ale znajdujących się już po drugiej stronie granicy – na Słowacji. Wiele osób przyjeżdżających do Zakopanego zastanawia się ile kosztuje wstęp do Tatralandii. Po ile są bilety do Tatralandii? Ile kosztuje wstęp do Tatralandii? Jaki jest cennik? Sprawdźmy ceny biletów.

Ile trzeba zapłacić za wejście do Tatralandii? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ponieważ cena biletów wstępu zależy na przykład od tego w jaki sposób kupimy bilet oraz kiedy go kupimy. Bilety do kupienia w sklepie internetowym są tańsze, a w kasie parku są droższe. Ile kosztują i jaki jest cennik?

Cena biletu normalnego w cenniku na szczyt sezonu 2023 to 30 EUR przy zakupie na 1 lub 2 dni wcześniej, 33 EUR przy zakupie bez wcześniejszej rezerwacji, a w kasie parku koszt to już 36 EUR.

Bilety ulgowe są tańsze i kosztują odpowiednio 23, 25 lub 27 EUR, a bilety dla seniorów, studentów i dzieci to odpowiednio koszt 27, 29 lub 31 EUR.

W cenniku biletów Tatralandii znajdują się też pakiety biletów obejmujące na przykład wstęp do sauny czy też bilety do Saunowego Świata Celtów. Ceny podane powyżej są pochodzą z cennika dostępnego pod koniec sezonu wakacyjnego w 2023 roku. Zawsze aktualne ceny dostępne są na oficjalnej stronie popularnego parku wodnego na Słowacji.

Polecamy również: